Burmester Phase 3

Premiera nowego systemu Burmestera.

 

Burmester PHASE 3 jest rozwinięciem tradycjonalnych linii produktowych firmy Burmester i łączy najwyższą jakość dźwięku  z nowoczesnym designem. Koncepcja nastawiona na design ukazuje ponadczasowość mebli ze stalowych rurek lat 30 jak i przemysłowy charakter nowoczesnych loftów. System składa się z urządzenia wielofunkcyjnego Burmester 161 i dwóch głośników B15. All In One Reciver opiera się na technologii znanej z serwera muzycznego Burmester 151 wyposażony jest dodatkowo w końcówki mocy.

Poniżej Burmestera 161 istnieje możliwość zamontowania dodatkowego schowka, który umożliwia podłączenie odbiornika satelitarnego lub innego urządzenia zewnętrznego i połączenia go z designem całego systemu. PHASE 3 ma zapewnić bezkompromisowy dźwięk Hi-End, intuicyjną obsługę za pomocą IPada i aplikacji Burmestera, szybki dostęp do tysięcy utworów i dodatkowo czarować designem, który idealnie komponuje się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Najważniejsze funkcje systemu:

– Odtwarzacz CD
– Funkcja RIP’owania płyt CD i Streming
– Serwer Muzyczny
– Zintegrowany wzmacniacz o mocy 2×100 Watt
– Apple AirPlay
– Tuner FM
– Opcja eksportu plików do USB
– Intuicyjne sterowanie za pośrednictwem aplikacji na IPad’a
– Odtwarzanie muzyki z nośników USB
– Radio Internetowe
– Importowanie i odtwarzanie wszystkich plików do 192kHz/24Bit
– Możliwość zintegrowania z kontem Tidal
– Integracja z HIGHRESAUDIO

Kolumna głośnikowa B15 została dostosowana pod względem brzmienia i designu do systemu Phase 3. Kolumny mają możliwość regulacji wysokości, co pozwala je dokładnie ustawić do pozycje słuchającego. B 15 łączą neutralność dźwięku znaną z Burmesterów B10 ze zwiększoną możliwością odtworzenia tonów niskich.

Phase 3 - Retro

Burmester Phase 3 – Retro

Burmester Phase 3 Loftstyle

Burmester System – Phase 3 Loftstyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.