Burson Lycan

Platforma testowa wzmacniaczy operacyjnych Burson Audio Lycan.

 

Burson Audio rozszerza swoją ofertę DIY i wprowadza platformę testową dla wzmacniaczy operacyjnych. Burson Audio Supreme Sound Lycan jest wzmacniaczem słuchawkowym, przedwzmacniaczem i układem do testowania wzmacniaczy operacyjnych w jednym. Platforma ma wielkość smartfona i wysyłana jest w pełni złożona i gotowa do pracy. Pomimo małych rozmiarów zbudowana jest według najwyższych standardów znanych z innych urządzeń Burson’a.

Platforma Burson Audio Lycan pracuje w klasie A, zbudowana jest z elementów dyskretnych i dysponuje mocą wyjściową do 2,2 Watta na kanał przy obciążeniu 16 Ohm. Lycan jako wzmacniacz słuchawkowy jest w stanie bez żadnego problemu wysterował większość dostępnych na rynku słuchawek. Sekcja przedwzmacniacza daje możliwość współpracy ze wszystkimi dostępnymi wzmacniaczami mocy i aktywnymi kolumnami.

 

Przedwzmacniacz / wzmacniacz słuchawkowy Burson Audio Lycan będzie dostępny w sprzedaży od września. Cenę ustalono na 249 USD za wersję ze standardowymi wzmacniaczami operacyjnymi i 299 USD za wersję ze wzmacniaczami Supreme Sound Burson’a. Do pierwszego września możliwe jest zamówienie Lycan’a w przedsprzedaży w cenie o 50 USD niższej od katalogowej – ilość modułów jest ograniczona do 100 sztuk.

Platforma Burson Audio Lycan

Burson Audio Lycan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.