Cessaro Air One, Air Two

Przedwzmacniacz i końcówka mocy Cessaro Horn Accoustics

[dt_gap height=”10″ /]

Niemiecka manufaktura Cessaro Horn Accoustics znana z produkcji najwyższej klasy głośników tubowych poinformowała, że w jej katalogu pojawi się także elektronika.  Nowy komplet przedwzmacniacza i końcówek mocy ma w sposób idealny współpracować z produkowanymi przez firmę głośnikami i to nie tylko pod względem wizualnym, ale i sonicznym.

Urządzenia powstały we współpracy z grecką firmą Ypsilon Electronics, a prace nad urządzeniami trwały ponad trzy lata. Jak informuje Cessaro w pracach skupiono się przede wszystkim na stworzeniu referencyjnych i bezkompromisowych urządzeń do współpracy z systemami tubowymi wysokiej skuteczności Cessaro Horn Accoustics. Nowy zestaw nie powinien mieć także problemu z wysterowaniem najzacniejszych konstrukcji głośnikowych dostępnych na runku.

Sercem pasywnego, ważącego 35 kg przedwzmacniacza Cessaro Air One jest transformator nawijany drutem z czystego srebra. Tego samego materiału użyto do wykonania transformatorów wyjściowych w końcówkach mocy Cessaro Air Two. Dodatkowo warto wspomnieć, że końcówki są bardzo zaawansowaną konstrukcją single ended z tylko dwoma stopniami wzmocnienia i równolegle połączonymi lampami wyjściowymi.

Dla osób zainteresowanych zakupem, podajemy niebiańskie ceny:

Cessaro Air One: 46.000 euro
Cessaro Air Two: 250.000 euro

[dt_gap height=”10″ /]

Przedwzmacniacz Cessaro Air One

Cessaro Air One

Końcówki mocy Cessaro Air Two

Cessaro Air Two

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *