Cessaro Air One, Air Two

Przedwzmacniacz i końcówka mocy Cessaro Horn Accoustics

[dt_gap height=”10″ /]

Niemiecka manufaktura Cessaro Horn Accoustics znana z produkcji najwyższej klasy głośników tubowych poinformowała, że w jej katalogu pojawi się także elektronika.  Nowy komplet przedwzmacniacza i końcówek mocy ma w sposób idealny współpracować z produkowanymi przez firmę głośnikami i to nie tylko pod względem wizualnym, ale i sonicznym.

Urządzenia powstały we współpracy z grecką firmą Ypsilon Electronics, a prace nad urządzeniami trwały ponad trzy lata. Jak informuje Cessaro w pracach skupiono się przede wszystkim na stworzeniu referencyjnych i bezkompromisowych urządzeń do współpracy z systemami tubowymi wysokiej skuteczności Cessaro Horn Accoustics. Nowy zestaw nie powinien mieć także problemu z wysterowaniem najzacniejszych konstrukcji głośnikowych dostępnych na runku.

Sercem pasywnego, ważącego 35 kg przedwzmacniacza Cessaro Air One jest transformator nawijany drutem z czystego srebra. Tego samego materiału użyto do wykonania transformatorów wyjściowych w końcówkach mocy Cessaro Air Two. Dodatkowo warto wspomnieć, że końcówki są bardzo zaawansowaną konstrukcją single ended z tylko dwoma stopniami wzmocnienia i równolegle połączonymi lampami wyjściowymi.

Dla osób zainteresowanych zakupem, podajemy niebiańskie ceny:

Cessaro Air One: 46.000 euro
Cessaro Air Two: 250.000 euro

[dt_gap height=”10″ /]

Przedwzmacniacz Cessaro Air One

Cessaro Air One

Końcówki mocy Cessaro Air Two

Cessaro Air Two

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.