Czwarta generacja wzmacniaczy operacyjnych Burson Audio

Wzmacniacze Operacyjne Burson Audio SS – czwarta generacja już w sprzedaży.

CelSS-Opamp-Dual-1em prac firmy Burson nad układami wzmacniaczy operacyjnych było otrzymanie stopnia wyjściowego o minimalnych zakłóceniach w zakresie całego spektrum częstotliwości dźwięku. Konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu czyni brzmienie produktów Burson unikalnym, określanym przez wielu jako referencyjne.

W 2006 roku Burson jako pierwsza firma na świecie stworzyła specjalne układy wzmacniaczy operacyjnych przystosowanych do montażu w niemal każdym sprzęcie. Łatwość montażu i dostosowania skłoniła wielu projektantów do wykorzystania potencjału drzemiącego w układach Burson we własnych sprzętach.

Czwarta generacja opampów Supreme Sound została na nowo opracowana przy współpracy ze światowej klasy muzykami oraz inżynierami dźwięku, a otrzymany rezultat przekroczył najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania projektantów odnośnie odwzorowania muzyki. Jakość dźwięku oferowana przez wzmacniacze operacyjne Burson Audio SS zbliżyła się do klasy, jaką można uzyskać tylko w profesjonalnych studiach nagraniowych. Tak jak fotograf dobiera tylko najlepsze obiektywy, tak realizatorzy dźwięku wybierają produkty Burson Audio, aby najlepiej uchwycić chwile i przekazać magię nagrań.

 [dt_gap height=”10″/]

Najważniejsze cechy wzmacniaczy czwartej generacji: [dt_gap height=”5″/]

.

SS-Single-Top-opamp-A

  1. Wykonane w technologii Plug & Play (ang. podłącz i używaj) – doskonale nadają się do modernizacji każdego wzmacniacza operacyjnego. Po prostu wyjmij stary układ, włóż układ Burson i usłysz różnicę
  2. Czwarta generacja w porównaniu do poprzednich posiada zaledwie 21 elementów w pojedynczym wzmacniaczu, 42 elementy we wzmacniaczu podwójnym. Dla porównania trzecia generacja posiadała odpowiednio 34 i 64 elementy.
  3. Niskie zniekształcenia, niskie szumy, szerokie pasmo przenoszenia. Wszystkie te cechy są istotne dla osiągnięcia wysokiej jakości wzmocnienia dźwięku analogowego.
  4. Przystosowanie do pracy w szerokim zakresie napięcia wejściowego od ±5V do ±20V pozwala na montaż we wszystkich urządzeniach od mikserów studyjnych poprzez odtwarzacze CD, przedwzmacniacze, wzmacniacze słuchawkowe, wzmacniacze mocy aż po wysokiej klasy karty dźwiękowe PC.
    [dt_gap height=”10″ /]
Czwarta generacja w kolorze

Ewolucja układów Burson Audio

 [dt_gap height=”10″ /]Więcej informacji na stronie producenta: www.bursonaudio.com/creations/discrete-opamp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.