DALI LIVE IN LONDON!

DALI LIVE IN LONDON!

W dziwnych czasach przyszło nam żyć, nie dość, że wielu użytkowników systemów audio wybiera swoje klocki na podstawie odsłuchu przeprowadzonego na Youtube, to coraz częściej odbywają się tam także relacje z imprez lub prezentacji nowego sprzętu audio.

Tym razem firma DALI będzie gospodarzem imprezy, której nie można ominąć – ekskluzywnego przekazu audio/video z Londynu, ze słynnego Hospital Club. Firma zapewnia streaming całego wydarzenia wieczorem 23 września za pośrednictwem YouTube – na żywo! Daje to wyjątkową możliwość doświadczenia prawdziwej sztuki dźwięku (o ile sprzęt towarzyszący będzie wystarczającej jakości ;)) Wszystko co trzeba zrobić, to dołączyć do strony tego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/185868741744721/ i już będzie można się nim cieszyć w zaciszu własnego salonu, lub przed monitorem laptopa.

Jakby tego było mało, DALI oferuje szansę wygrania zestawu najnowszych, luksusowych głośników OPTICON 1, będących sposobem na poznanie sztuki dźwięku. Udział w konkursie DALI zostanie automatycznie zarejestrowany przez wzięcie udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora: Horn.pl

dali live

dali live in london

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.