System audio w hotelu bossa-nova

System audio w hotelu bossa-nova

HOTEL&SOUND bossa nova – Szklarska Poręba

Wakacje, urlop czy wypad na weekend, to czas wypoczynku i relaksu, dla wielu też rozstania z ukochanym hobby i muzyką. W ówczesnych czasach istnieją substytuty systemu domowego w postaci przenośnych urządzeń audio DAP lub systemów słuchawkowych z laptopem, oferują one jednak często tylko namiastkę domowego audio i nie umożliwiają dzielenia się muzyką z innymi i rozmowy podczas słuchania. Jak się okazuje jest w naszym kraju hotel, który pomyślał o audiofilach i miłośnikach dobrego brzmienia tworząc dla nich specjalny zakątek.

HOTEL&SOUND bossa nova położony jest w zabytkowej części Szklarskiej Poręby, w miejscu malowniczym i cichym, oddalonym od zgiełku, w pobliżu pieszych i rowerowych szlaków turystycznych oraz 500m od wyciągu narciarskiego na Szrenicę, co znacznie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Miłośnicy spacerów, roweru, kolarstwa górskiego, szaleństwa na stoku, lenistwa, czy odpoczynku w strefie spa znajdą dla siebie coś odpowiedniego. Na miłośników dobrego brzmienia czeka nie lada gratka. W HOTEL&SOUND bossa nova do dyspozycji gości oddano specjalnie zaprojektowaną salę Hifi z wysokiej jakości systemem audio składającym się z najwyższej klasy sprzętu audio:

Gramofon SME 20/2 z ramieniem SME 309 i wkładką Dynavector XX-2

Odtwarzacza cd GOLDENOTE KOALA

Przedwzmacniacza phono MANLEY STEELHEAD RC

Przedwzmacniacza MANLEY NEO CLASSIC 300 B PREAMP

Końcówki Mocy Manley Snapper

Kolumny TANNOY LOCKWOOD UNIVERSAL MAJOR

Sala Audio jest udostępniona dla wszystkich gości, można więc bez problemu ze znajomymi posłuchać ulubionych płyt gramofonowych lub cd. Dla miłośników Kina domowego przygotowano oddzielny system oferujący obraz i dźwięk na najwyższym poziomie. Proszę sobie tylko wyobrazić sytuacje, gdzie po dniu aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzy, gdy nasze żony lub partnerki (właściwe wybrać) oddają się upiększającym / relaksującym zabiegom w strefie spa, możemy przy lampce dobrego wina lub szklaneczce dobrego whisky odprężyć się słuchając swoich ulubionych nagrań na wysokiej klasy sprzęcie Audio.

Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego?

Dodatkowo warto wspomnieć, że słuchanie muzyki w sali hi-fi nawet przy dużych głośnościach nie przeszkadza pozostałym gościom hotelowym. W projekcie zadbano o każdy szczegół i odizolowano akustycznie sale hifi jak i każdy pokój od reszty hotelowej, tak aby każdy mógł się cieszyć z pobytu.

HOTEL&SOUND bossa nova jest niewątpliwie evenementem na skalę Polski, a oferując swoim klientom wysokiej klasy system audio do dyspozycji zyskał nasze uznanie i rekomendację obiektu wartego odwiedzenia.