HOTEL&SOUND bossa nova – hotel stworzony z myślą o miłośnikach dobrego brzmienia.

System audio w hotelu bossa-nova

System audio w hotelu bossa-nova

[dt_gap height=”20″ /]

HOTEL&SOUND bossa nova – Szklarska Poręba

Wakacje, urlop czy wypad na weekend, to czas wypoczynku i relaksu, dla wielu też rozstania z ukochanym hobby i muzyką. W ówczesnych czasach istnieją substytuty systemu domowego w postaci przenośnych urządzeń audio DAP lub systemów słuchawkowych z laptopem, oferują one jednak często tylko namiastkę domowego audio i nie umożliwiają dzielenia się muzyką z innymi i rozmowy podczas słuchania. Jak się okazuje jest w naszym kraju hotel, który pomyślał o audiofilach i miłośnikach dobrego brzmienia tworząc dla nich specjalny zakątek.

[dt_gap height=”15″ /]

HOTEL&SOUND bossa nova położony jest w zabytkowej części Szklarskiej Poręby, w miejscu malowniczym i cichym, oddalonym od zgiełku, w pobliżu pieszych i rowerowych szlaków turystycznych oraz 500m od wyciągu narciarskiego na Szrenicę, co znacznie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Miłośnicy spacerów, roweru, kolarstwa górskiego, szaleństwa na stoku, lenistwa, czy odpoczynku w strefie spa znajdą dla siebie coś odpowiedniego. Na miłośników dobrego brzmienia czeka nie lada gratka. W HOTEL&SOUND bossa nova do dyspozycji gości oddano specjalnie zaprojektowaną salę Hifi z wysokiej jakości systemem audio składającym się z najwyższej klasy sprzętu audio:

[dt_gap height=”15″ /]

Gramofon SME 20/2 z ramieniem SME 309 i wkładką Dynavector XX-2

Odtwarzacza cd GOLDENOTE KOALA

Przedwzmacniacza phono MANLEY STEELHEAD RC

Przedwzmacniacza MANLEY NEO CLASSIC 300 B PREAMP

Końcówki Mocy Manley Snapper

Kolumny TANNOY LOCKWOOD UNIVERSAL MAJOR

[dt_gap height=”15″ /]

Sala Audio jest udostępniona dla wszystkich gości, można więc bez problemu ze znajomymi posłuchać ulubionych płyt gramofonowych lub cd. Dla miłośników Kina domowego przygotowano oddzielny system oferujący obraz i dźwięk na najwyższym poziomie. Proszę sobie tylko wyobrazić sytuacje, gdzie po dniu aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzy, gdy nasze żony lub partnerki (właściwe wybrać) oddają się upiększającym / relaksującym zabiegom w strefie spa, możemy przy lampce dobrego wina lub szklaneczce dobrego whisky odprężyć się słuchając swoich ulubionych nagrań na wysokiej klasy sprzęcie Audio.

Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego?

[dt_gap height=”15″ /]

Dodatkowo warto wspomnieć, że słuchanie muzyki w sali hi-fi nawet przy dużych głośnościach nie przeszkadza pozostałym gościom hotelowym. W projekcie zadbano o każdy szczegół i odizolowano akustycznie sale hifi jak i każdy pokój od reszty hotelowej, tak aby każdy mógł się cieszyć z pobytu.

[dt_gap height=”15″ /]

HOTEL&SOUND bossa nova jest niewątpliwie evenementem na skalę Polski, a oferując swoim klientom wysokiej klasy system audio do dyspozycji zyskał nasze uznanie i rekomendację obiektu wartego odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.