Nowości w ofercie kabli dc-components.

W odpowiedzi na bardzo pozytywne przyjęcie naszej pierwszej serii kabli, coraz większe zainteresowanie naszymi konstrukcjami i dużą ilość pytań odnośnie kabli do systemów klasy średniej / wyższej, wprowadziliśmy nową serie kabli przeznaczoną dla wymagających użytkowników. Kable są efektem 2 lat prac i intensywnych testów w systemach naszych klientów i sprzedawców w Polsce i poza granicami kraju. Podczas projektowania zwróciliśmy szczególną uwagę na ich działanie w różnych systemach, priorytetem było stworzenie kabli grających równo, naturalnie,  z dobrą dynamiką, rozdzielczością, szczegółowością, potrafiących nadać systemowi barwę i odtworzyć klimat nagrań, nie dzielących muzyki na pojedyncze dźwięki, ale serwujących ją jako jedną, spójną całość.

Wizualnie cała seria utrzymana jest w stylowej kolorystyce czerni i bieli, co dodatkowo podnosi akceptowalność kabli przez płeć piękną i integruje się z każdym wystrojem wnętrz.

W skład nowej serii wchodzą: kabel głośnikowy LS-2, kabel sygnałowy IC-2, kabel zasilający Power 1, Power-2.  W opracowaniu jest nowy kabel cyfrowy oraz kable do słuchawek.

Więcej informacji można zaleźć w naszym sklepie internetowym:
dc-components.eu

Kable dostępne w sklepie internetowym dc-components i u naszych partnerów handlowych.