PGO La Concert de Paris z nagłośnieniem firmy Focal

Focal w  PGO La Concert de Paris

[dt_gap height=”10″ /]

Zapewne większość z Was wie, że Focal oprócz produkcji zestawów domowych produkuje także dużą gamę głośników Car Audio. Mało kto jednak wie, że firma Focal 4 lata temu rozpoczęła z PGO Automobiles, dostarczając głośniki do zabudowy. PGO Automobiles jest francuskim producentem ekskluzywnych samochodów sportowych. Firma funkcjonuje na tym samym rynku co angielski Lotus, czy niemiecki Wiesmann, istnieje od 1985 roku i została założona przez 2 pasjonatów motoryzacji Prévôt Gilles i Olivier, od których inicjałów pochodzi nazwa firmy. Ekskluzywne produkty firmy skierowane są głównie do osób szukających indywidualności i stylu.

Efektem współpraca między Focalem i PGO był powstanie 2 serii sprzętu do zabudowy w modelach SPEEDSTER II, CEVENNESHEMERA. Każdy pojazd wyposażony jest w standardowe głośniki z serii Performance. Dla zapaleńców i fanatyków dobrego brzmienia przewidziany jest bardziej zaawansowany system zbudowany na głośnikach kewlarowych noszący oznaczenie Elite.

W ramach partnerstwa FocalaPGO Automobiles zaprojektowano wyjątkowy pojazd „La Concert de Paris”, inspirowany  wiolonczelą słynnego francuskiego muzyka Gautier Capuçon. To wyjątkowy i jedyny na świecie model Cevennes w kolorze białym z dodatkami wykonanymi z drewna podpisanymi przez artystę. Za odtwarzanie muzyki odpowiedzialny jest najwyższej klasy system Focal Elite.

 

[dt_gap height=”10″ /]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.