Słuchawki Master & Dynamic dostępne w Polsce

Słuchawki Master & Dynamic w dystrybucji firmy audiofast.

[dt_gap height=”10″ /]

Master & Dynamic jest firmą produkującą najwyższej jakości, audiofilskie słuchawki. Mistrzostwo wykonania, jest według właścicieli firmy niekończącą się eksploracją zagadnień związanych z odtwarzaniem dźwięku, które wymaga dynamicznego podejścia. Dźwięk jest katalizatorem i jednocześnie potężnym czynnikiem twórczym.

Słuchawki Master & Dynamic są wyrazem nowoczesnej myśli konstrukcyjnej: służą jako narzędzie pomagające w skupieniu, inspiracji i odcięciu się od świata zewnętrznego. Firma tworzy urządzenia przeznaczone dla kreatywnych umysłów.

Na długie lata

Produkty Master & Dynamic są budowane w taki sposób, aby służyły przez długie lata. W konstrukcji słuchawek wykorzystuje się wytrzymałe materiały, takie jak najwyższej jakości skóra, czy nierdzewna stal. W projekcie uwzględniono możliwość prostej wymiany zużywających się elementów, co zapewnia długoletnie użytkowanie urządzenia.

Najlepsze materiały

Słuchawki są tworzone tylko przy użyciu najwyższej jakości, odpornych na zużycie materiałów. Dzięki temu utrzymany jest znakomity balans pomiędzy estetyką, wytrzymałością, komfortem i użytecznością sprzętu.

Bogaty, ciepły dźwięk

Twórcy słuchawek poszukiwali naturalnej, detalicznej, zbliżonej do wykonania na żywo sygnatury dźwiękowej. Rozległa scena dźwiękowa w znakomity sposób prezentuje szczegółowość dobrze nagranej muzyki. Dźwięk dostrojono tak, aby stanowił dopełnienie różnorodnych gustów i gatunków muzycznych.

Funkcjonalne detale

Wszystkie podstawowe funkcje słuchawek oraz ich praktyczne detale, zostały dokładnie przemyślane podczas procesu projektowania – począwszy od łatwo wymienialnych elementów, a na rozdzieleniu sekcji zdalnego sterowania i modułu mikrofonu, w celu uzyskania zwiększonej czystości głosu, skończywszy.

[dt_gap height=”10″ /]

masterdynamicheadphones halliburtonkit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.