Urządzenia Einstein Audio dostępne w Polsce

Einstein Audio w ofercie firmy RCM.

Znana i ceniona na całym świecie firma Einstein Audio doczekała się nareszcie dystrybucji w Polsce. Firma jest znana z produkcji doskonałych urządzeń lampowych, posiada w swojej ofercie również przedwzmacniacze gramofonowe, przewody i wkładkę gramofonową.

EINSTEIN Audio Components GmbH została założona przez Volkera Bohlmeiera w 1988 roku. Wiedziony chęcią tworzenia sprzętu pozwalającego na wierną reprodukcję muzyki pracuje nieustannie nad projektowaniem i produkowaniem najwyższej jakości sprzętu audio. Produkty EINSTEIN powstają z zamiłowania do prostoty i elegancji, co odzwierciedlone jest w ich konstrukcji jak i wyglądzie.

Od swojego powstania firma kierowana jest niezmiennie doświadczoną ręką założyciela, którego zamiłowanie do muzyki wykracza poza jej odtwarzanie. Gitarzysta (oraz kolekcjoner gitar) i miłośnik koncertów, Volker Bohlmeier zawsze traktował muzykę jako podstawę, na której budował swoje życie. Doświadczenia z wykonywaniem, odsłuchiwaniem i doświadczaniem muzyki pozwalają mu dziś tworzyć niepowtarzalne urządzenia, których sam widok powoduje zachwyt w świecie audio. Towarzyszący mu zespół niebywale utalentowanych rzemieślników pozwala wcielić każdą w życie każdą nawet najbardziej zaawansowaną wizję swego mistrza.

Słowami samego właściciela firmy, w życiu chodzi o rzeczy najcenniejsze. Ktokolwiek, kto ceni sobie wysoki standard życia naturalnie przyciągany jest do muzyki, jako integralnej części istnienia ludzkiego. Gwarantuje ona chwilę ucieczki od codzienności, a wraz z jej najwyższej jakości reprodukcją, niemal namacalne oddziaływanie na emocje. Celem każdego z produktów firmy EINSTEIN Audio jest tworzyć pomost między ekskluzywnością i niepowtarzalną jakością. Efektem tego mariażu jest estetyczna i muzyczna uczta dla zmysłów, w której muzyka zastępuje rzeczywistość.

Produkty firmy EINSTEIN Audio nie opuszczają fabryki, jeśli ich jakość jakkolwiek odbiega od wzorca. Urządzenia oferowane przez firmę nie są poddawane typowej segmentacji rynku – jedyną wytyczną w ich tworzeniu, jest perfekcja. Każdy produkt opuszczający fabrykę jest wnikliwie sprawdzany pod kątem technicznym i wykończeniowym.

Pozbywając się stronniczości wobec rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych wzmacniaczy, inżynierzy EINSTEIN mają za cel jedynie uzyskanie organicznego, czystego brzmienia – niezależnie od sposobu. Dominującą cechą większości wzmacniaczy firmy są lampy, ich zastosowanie jest jednak niestandardowe i dalekie od idealistycznych wzorców „lampowców”. Zastosowane rozwiązania nie mają na celu spodobać się konkretnej grupie ideologów – jedynym celem, jest doskonała reprodukcja dźwięku.

einstein-the-tune

einstein-the-amp

einstein-the-amp-ultimate

einstein1

The-Silver-Bullet-OTL

einstein-audio

einstein-phpno

einstein-the-turntable-choice-mkII

einstein-the-octopus-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.