KBL Quattro

KBL Quattro

[dt_gap height=”10″ /]

 

Firma KBL Sound wprowadza do oferty nowy model kabli głośnikowych – Quattro. Są to odrębne kable głośnikowe nie należące do żadnej serii. Do ich wytworzenia, używana jest wysokiej czystości miedź monokrystaliczna, zabezpieczona przez utlenianiem. Różnią się jednak konstrukcyjnie od wszystkich innych kabli głośnikowych KBL Sound. Żyły gorąca i zwrotna dla każdego kanału zostały odseparowane. To rozwiązanie przy swoistym rodzaju geometrii przewodnika pozwoliło wyeliminować praktycznie do zera szkodliwy wpływ pól magnetycznych na sygnał płynący między wzmacniaczem i kolumnami, jak również zminimalizować straty wynikające z niestabilności mechanicznej przewodników. W wersji standardowej kable zakończone są srebrzonymi widełkami CMC, firma jednak umożliwia klientowi wybór innej konfekcji – widełkami lub bananami firmy Cardas Audio i WBT.

Quattro rekomendowane są szczególnie do wysokiej klasy systemów, zarówno lampowych, jak i tranzystorowych. Przy właściwej konfiguracji zapewniają spójny, pełny i zachwycający barwą dźwięk o dużej skali i bez ograniczeń w rozmiarze sceny dźwiękowej.

Kable są produkowane na zamówienie. Każdy komplet posiada unikalny numer identyfikacyjny. Cena kabli : 2 x 2m – 10199 zł, 2 x 2,5m – 12799 zł.

[dt_gap height=”10″ /]

KBL Quattro

KBL Quattro