Burson Audio Conductor Virtuoso

Conductor Virtuoso – nowe wielofunkcyjne urządzenie w ofercie Burson Audio.

Firma Burson Audio zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowego urządzenia. Conductor Virtuoso jest najwyższej klasy wzmacniaczem słuchawkowym, przedwzmacniaczem i przetwornikiem USB. Urządzenie ma być modyfikacją standardowego modelu Conductor, różniącą się dużo lepszym zasilaniem i nowo opracowanym 100 pozycyjnym regulatorem głośności. Dodatkowo zastosowano opcję zdalnego sterowania, i wyświetlacz poziomu głośności, który został w bardzo ciekawy sposób zintegrowany z grubym panelem przednim.

Burson Audio Conductor Virtuoso został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy będą go używać jako daca, do napędzania wysokiej jakości systemów słuchawkowych. Sekcja wzmacniacza słuchawkowego jest identyczna jak w wielokrotnie nagradzanym modelu Soloist i przy mocy ponad 4 watty jest w stanie wysterować poprawnie wszystkie dostępne na rynku słuchawki. Zgodnie z tradycją firmy w nowym urządzeniu Bursona nie zostały użyte żadne elementy zintegrowane, wszystkie regulatory napięcia i wzmacniacze operacyjne składają się z elementów dyskretnych, co zapewnia czystość przekazu dźwiękowego, równowagę tonalną i bardzo małe zniekształcenia. Użytkownik może wybrać między 2 wymiennymi odmiennymi brzmieniowo przetwornikami (ESS9018 lub PCM1793), a dzięki prostej i modułowej budowie wymiana na inny układ staje się dziecinnie prosta. Jakość wykonania urządzenia jak i całkowicie aluminiowego pilota zdalnego sterowania jest typowa dla bezkompromisowego podejścia firmy.

Dzięki wielofunkcyjności urządzenia można użyć Conductora Virtuoso jako punktu centralnego wysokiej jakości systemu słuchawkowego lub biurkowego systemu opartego o standardowe kolumny.

Więcej informacji dostępnych na stronie Burson Audio, a tutaj kilka zdjęć nowej konstrukcji:

 

Wzmacniacz słuchawkowy / przetwornik c/a / przedwzmacniacz  - conductor virtuoso

Burson Conductor Virtuoso

Burson Audio Conductor Virtuoso - środek

Burson Audio Conductor Virtuoso inside

Burson Audio Conductor

Burson Conductor Virtuoso

Conductor Virtuoso - front + pilot

Burson Audio – front + pilot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.