Nowe przewody zasilające w ofercie Furutecha – FP-S35N i FP-S35TC

Furutech FP-S35N i FP-S35TC

Japońska firma Furutech znana z produkcji doskonałej jakości przewodów i „galanterii” audio rozszerza ofertę o nowe przewody zasilające.

[dt_gap height=”20″ /]

Furutech FP-S35N

FP-35N - nowy kabel zasilający Furutech

Kabel zasilający Furutech FP-35N

Pierwszy z nich oznaczono symbolem FP-S35N. Jest to przewód wykonany w technologii Alpha Nano OFC i stanowi uzupełnienie oferty w tej serii. Pokrótce, w procesie produkcji wykorzystano molekuły złota i srebra o średnicy 8nm (0,000008mm)w zawiesinie, które „wypełniają” ubytki na powierzchni i pomiędzy przewodnikami efektywnie zwiększając powierzchnie przewodzącą. Pojedynczy przewodnik to skrętka o średnicy 2,2mm (12AWG). Izolacja została wykonana z elastycznego PVC, a ekran to miedziana plecionka z drucików o średnicy 0,12mm. Zewnętrzna średnica przewodu wynosi 16mm. Przewód jest dostępny z wtykami Furutecha FI-28R, FI-E38R, lub z wyższymi seriami FI-48R i FI-E48R oraz  FI-50R i FI-E50R. W takiej konfiguracji prezentuje dźwięk przejrzysty z bardzo dobrze oddaną przestrzenią, plastycznie rysowanym środkiem i bardzo dobrze kontrolowanym i zarysowanym dołem pasma. Cena za 1,5m odcinek zaczyna się od 1 830zł.

[dt_gap height=”20″ /]

Furutech FP-S35TC

Kabel zasilający audio - Furutech S35TC

Furutech FP-S35TC

Druga nowością w ofercie Furutecha jest przewód produkowany w zupełnie nowej technologii Alpha PC Triple C. Przewodnik jest wykonany z wysokiej czystości miedzi beztlenowej poddanej specjalnemu procesowi kucia. W przeciwieństwie do zwykłej miedzi OFC prawie wszystkie zanieczyszczenia usunięto na poziomie mikronów w unikalnym procesie odlewania opracowanym przez firmę Furukawa. Zaprojektowany specjalnie do audio przewodnik Alpha PC-Triple C jest elastyczny, wytrzymały i może być „wyciągnięty” do bardzo cienkiego drutu, a technologia wielokrotnego odkuwania pod stałym kątem zapewnia idealne ułożenie kryształów miedzi. Przewód oznaczono symbolem FP-S35TC i jest dostępny konfekcjonowany różnymi wtykami. Pojedynczy przewodnik ma średnicę 2,2mm (12AWG) Ekran wykonano z miedzianej plecionki z drucików o średnicy 0,12mm. Do izolacji wykorzystano elastyczne PVC. Zewnętrzna średnica przewodu wynosi 16mm. Przewód cechuje się dźwiękiem o wyjątkowej przejrzystości i doskonałej kontroli, nisko rozciągniętym basem. Na szczególną uwagę zasługuje środek pasma, który sprawia że otrzymujemy dźwięk bardzo plastyczny i nasycony. Istotna cechą jest energia jaką wprowadza przewód. Doskonale sprawdzi się do zasilania wzmacniaczy jak i źródeł sygnału. Cena 1,5m odcinka zaczyna się od 2 100 zł.

[dt_gap height=”30″ /]

FP-S35TC_1 FP-S35TC_2

Furutech FP-S35TC

Furutech FP-S35TC

Nowe przewodu są już dostępne u autoryzowanych sprzedawców firmy Furutech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.